چگونه بهترین قطعات خودرو را تهیه کنیم ؟

نحوه انتخاب قطعات خودرو، نحوه انتخاب بهترین، تبدیل شده است مشکل مشکل برای صاحبان اتومبیل. در اینجا توصیه روش های زیر برای کمک به شما انتخاب بهترین قطعات خودرو:

۱، ببینید که آیا آرم علامت تجاری کامل است

کیفیت بسته بندی بیرونی اتصالات قطعات اصلی خودرو خوب است. نوشتن در کادر خوانا است. رنگ روشن است. بسته بندی box。 کیسه. نام محصول باید مشخص شده. مشخصات مدل. Number。 ثبت شده trademark。 نام کارخانه, آدرس و شماره تلفن، و غیره… برخی از تولید کنندگان نیز بازی برچسب ها خود را در لوازم جانبی. برخی از قطعات مهم, مانند ژنراتور. توزیع کننده. پمپ های تزریق, غیره… کتابچه راهنمای دستور العمل نیز موجود است. گواهی و فصل نقشه بردار است. راهنمای کاربر مناسب استفاده و نگهداری. با دقت در هنگام خرید شناسایی باید. در مورد ما به فروش محصولات تقلبی و جنس بنجل.

۲، را مشاهده کنید اگر هندسه است یا نه تغییر شکل

برخی از قطعات خودرو ساخته شده است. حمل و نقل. ذخیره سازی نامناسب. موجب تغییر شکل. زمان بازرسی. شفت را می توان همراه بشقاب شیشه نورد شده است. قطعات و مفاصل بشقاب شیشه ای که هیچ نشت برای تعیین که آیا خرید خم، صفحه کلاچ و یا اصطکاک فولاد. ورق فولاد استفاده می شود. بشقاب اصطکاک در مقابل چشم برای دیدن اگر تاب برداشتن است برگزار می شود. چهره مهر و موم روغن با قاب دور باید شد. آن شیشه صاف بدون خم شدن بدون اسکلت، مجهز به می و لبه بیرونی مهر و موم روغن راست باید باشد. تغییر شکل با یک دست. پس از رها, شما باید قادر به بازگرداندن به حالت اصلی. خرید انواع واشر. همچنین توجه به بررسی هندسه اندازه و شکل بپردازد.

۳، ببینید که آیا سایت مشترک صاف است

قطعات یدکی خودرو حمل هستند. در ذخیره سازی. با توجه به لرزش. دست انداز جاده. Burrs اغلب در مفاصل رخ می دهد. دندانه. شکستگی و یا نرم افزار. استفاده از قطعات را تحت تاثیر قرار. توجه به بازرسی باید هنگام خرید پرداخت.

۴، ببینید اگر قطعات یا نه زنگ زده هستند

سطوح قطعات واجد شرایط هر دو پایان جلا و دقت خاصی دارد. بخش مهم تر است. بیشتر دقت. بسته بندی پیشگیری زنگ و خوردگی دقیق تر. توجه به بازرسی باید هنگام خرید پرداخت. اگر خوردگی در بخش یافت می شود. لکه های کپک یا قطعات لاستیکی. از دست دادن خاصیت ارتجاعی. و یا سطح مجله آشکار است. باید مبادله شود.

۵ تا ببینید که آیا سطح محافظ دست نخورده است

ترک کارخانه اکثر نقاط با پوشش حفاظتی پوشیده شده. مانند پیستون پین. بوش حمایت پارافین و حلقه پیستون است. سطح بوش سیلندر را پوشش داده شده با روغن antirust و با پیچیدن کاغذ پیچیده. پس از پیستون با نفت antirust شود، در کیسه های پلاستیکی پیچیده می شود. هنگام خرید اگر مهر و موم شکسته است. کاغذ بسته بندی از دست رفته. زنگ ریزش روغن و یا پارافین باید جایگزین می شود.

۶، ببینید اگر قطعات چسب شل است یا نه

مونتاژ قطعات دو یا بیشتر از دو یا چند قسمت ساخته شده. قطعات با فشار فشار داده می شود. Adhesively باند یا جوش داده شده. پایگى بین آنها مجاز نیست. اگر روغن یاتاقانهای پمپ و تنظیم دست با فشار مونتاژ, پیرو کلاچ و ورق فولاد با هم پرچ هستند. بشقاب اصطکاک و ورق فولاد پرچ یا چسب, فیلتر هسته اصلی فیلتر و کاغذ صافی با هم چسب و موضوع تجهیزات الکتریکی جوش داده شده است. هنگام خرید اگر شل باشد. باید مبادله شود.

۷, دیدن اگر قطعات دوار انعطاف پذیر

هنگام انتخاب قطعات دوار مانند پمپ روغن، و غیره… شفت پمپ دستی تبدیل می شود. باید انعطاف پذیر, احساس بدون تاخیر هنگام خرید یاطاقان نورد. پشتیبانی داخلی حلقه دار در یک طرف. دست دیگر حلقه بیرونی محافل. حلقه بیرونی باید قادر به آزادانه و به سرعت در حال چرخش است. سپس به تدریج متوقف شود. اگر قطعات دوار هموار کار. خوردگی داخلی و یا تغییر شکل را نشان می دهد. خرید.

۸ برای دیدن اگر مونتاژ قطعات گم شده یا نه

بخش منظم باید کامل و صدا است. برای اطمینان از صاف مونتاژ و بهره برداری عادی. قطعات از دست رفته برخی از بخش گم شده است. قطعات مونتاژ کار نخواهد کرد و یا حتی هم گسیخته می گردند.

۹، ببینید اگر علامت مجمع روشن است

به منظور اطمینان از ارتباط مجمع فنی مورد نیاز را تامین کند. مارک مجمع در سطح برخی از قطعات (مانند زمان بندی ها) مشخص شده اند. ناخوانا بدون علامت گذاری یا برچسب ها. مشکلات بزرگ را به مجلس بیاورد. حتی اشتباه است.

۱۰، را مشاهده کنید اگر سطح پوشیده است یا نه

اگر قسمت علائم در سطح جفت گیری پوشیده اند. یا لوازم جانبی رنگ پس از سطح نقاشی رنگ قدیمی یافت. بسیاری از آنها از ضایعات قطعات ساخته شده است. شما می توانید آن را در حال تبادل.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید