چگونه لوازم جانبی با کیفیت برای خودرو انتخاب کنیم ؟

پیشرفت های روزافزون صنایع و درنتیجه آن بالا رفتن توانایی ماشین آلات و ابزراهای مختلف تولید از یکسو و بالا رفتن سطح توقع مصرف کنندگان محصولات مختلف از سوی دیگر باعث ایجاد فرصتهای تازه و بالارفتن سطح رقابت در میان تولید کنندگان محصولات مختلف شده است.

در این میان صنعت خودرو سازی به عنوان یکی از صنایع شاخص که در خط مقدم بازار عرضه و تقاضا قرار دارد نیز همواره به دنبال آن است تا در این کورس رقابت جایگاه خود را حفظ نماید و با تولید و عرضه محصولات جدید، متنوع، ایمن و با کیفیت سهم بیشتری از ثروتهای موجود را به خود اختصاص بدهد.

خودروسازان امروز بخوبی می دانند که شرط بقاء در چنین محیطی افزایش سطح کیفیت و امنیت محصولات است. به همین دلیل همه روزه شاهد تولید و عرضه محصولات جدید و متنوعی هستیم که از استانداردهای روز برخوردارند. البته در این میان استثناعاتی نیز وجود دارند همچون برندهایی که بدون هیچ نظارتی، خودرو بی کیفیت و ناامن خود را تولید نموده و با قیمتهای نامعقول و بی ربط به فروش می رسانند

هرچند که تولیدکنندگان تمام تلاش خود را صرف برآوردن نیاز مشتریان خود می کنند. اما با توجه به اینکه حتی بزرگترین و بهترین کمپانی ها نیز از امکانات محدودی برخوردار هستند تنها بخشی از این نیاز ها قابل پاسخگویی است که معمولا مربوط به ایمنی، اجزاء فنی، بدنه، برخی امکانات رفاهی و زیبایی عمومی خودرو می شود.  مهم ترین لوازم جانبی خودرو که بیشترین فروش را در بازار دارند،عبارتند از:

کروز کنترل،پارکابی،پخش صوتی و تصویری و بلندگو،قفل فرمان و قفل زاپاس و قفل کامپیوتر،آینه تاشو،تزئینات بدنه و داخلی،دزدگیر،پاور ویندوز،رینگ اسپرت،روکش صندلی،عایق کفی صندوق و کفی زیر پائی،رهیاب(نویگیشن)،ردیاب،دی لایت،هد لایت،زنون،دوربین دنده عقب،دوربین دنده عقب،سنسور دنده عقب

.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید